radyo radyo
Radyo logosu
www.canliradyo.gen.tr Türkiye'de yayın yapan radyo kanalları yayınlarının, her kanalı ayrı ayrı bulmaya gerek kalmadan tek bir liste üzerinden dinlenebilmesini sağlayan bir canlı radyo yayınlarını sitesidir. Yayınları dinleyebilmek için internet erişimi olan herhangi bir bilgisayardan siteye girip dinlemek istediğiniz kanalı seçmeniz yeterlidir. Artık istediğiniz zaman siteye girip internetten müzik, haber, tüm radyo programlarını ve maç yayınlarını takip edebilirsiniz. Siteye tekrar ulaşabilmek için buraya tıklayarak sık kullanılanlar listenize ekleyebilir, daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.
 Anasayfam yap Açılış Sayfam Yap | Favorilere Ekle  Bu Siteyi Sık Kullandıklarım Listesine Ekle (Kontrol + D)
Cem Radyo Hakkında
Kanal Hakkında: Cem Radyo, 1997'de yayına başlamış, merkezi İstanbul'da bulunan, sloganıyla yayın yapan, Cem Vakfı'na ait, ulusal çapta "Sevginin, Kardeşliğin ve Dostluğun Sesi" sloganıyla yayın yapan özel radyo istasyonudur.
Cem Radyo Programları: Türkü bahçesi, Sokağın sesi, Güne gülümse, Sercan'la türküname, 5’ten 7’ye, Spor saati, Sevcan Orhan'la sazında ustalar, bizim eller, Sesli gazete, Hayat zaten bir şiir, Başkent kulisi, Sılaya doğru, Bir türküdür anadolu, Gönülden ezgiler, Doğruyu bul, Bir dilde bin kelam, Ozanların dilinden, Cumhuriyetin bekçileri, Zeynel aba ile dost dilinden

Cem Radyo
Radyo
Frekans:
Radyo
İstanbul: 96.4
Adres:Zafer Mah. Ahmet Yesevi Caddesi No:290 Yenibosna-Bahçelievler
Tür:Türk Halk Müziği & Özgün Müzik
Canlı Yayın:212 639 51 87-88
E-Posta:[email protected]
radyo
» Yukarıdaki listeden dinlemek istediğiniz radyoyu seçiniz.
» Kesinti halinde radyoyu tekrar yükleyiniz.
» Sayfayı sık kullanılanlara eklemek için buraya tıklayınız.
Tıklayın
Siteyi Favori yapın.
radyo Yayını Duraklat | Kanal Ekleyin | Site yöneticisine ulaş radyo


radyo radyo
radyo radyo


Canlı Radyolar | Radyo Frekansları | Canlı TV | Canlı TV izle | İletişim

Sitede yalnızca yasal radyo yayınlarına bağlantılar sağlanmakta olup, yayın içerikleri kanalların sorumluluğu altındadır.
Eklenmesini istediğiniz radyo yayınlarını, yayın adresleri ile birlikte yayin[@]canliradyo.gen.tr adresinle bildirebilirsiniz.

Copyright © Canliradyo.gen.trTM Her Hakkı Saklıdır.
Sarı Halil Sok. Tarife Bilişim Hizmetleri 24/8 34404 Şişli - İstanbul. (212)5885510.

otel emlak inşaat tekstil
fm canlı radyo