radyo radyo
Radyo logosu
www.canliradyo.gen.tr Türkiye'de yayın yapan radyo kanalları yayınlarının, her kanalı ayrı ayrı bulmaya gerek kalmadan tek bir liste üzerinden dinlenebilmesini sağlayan bir canlı radyo yayınlarını sitesidir. Yayınları dinleyebilmek için internet erişimi olan herhangi bir bilgisayardan siteye girip dinlemek istediğiniz kanalı seçmeniz yeterlidir. Artık istediğiniz zaman siteye girip internetten müzik, haber, tüm radyo programlarını ve maç yayınlarını takip edebilirsiniz. Siteye tekrar ulaşabilmek için buraya tıklayarak sık kullanılanlar listenize ekleyebilir, daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.
 Anasayfam yap Açılış Sayfam Yap | Favorilere Ekle  Bu Siteyi Sık Kullandıklarım Listesine Ekle (Kontrol + D)
Radyo Spor Hakkında
Kanal Hakkında: Radyo Spor, Türkiye'nin ilk özel radyosu olup, yayın akışı spor programları ve canlı spor yayınları sunmaktadır. Saran Grup'a ait olan radyospor Digitürk 405. kanal üzerinden de takip edilebilmektedir.
Radyo Spor Programcıları: Halil Özer, Gürcan Bilgiç, Ahmet Çakar, Serdar Ali Çelikler, Şekip Hazar, Sanlı Sarıalioğlu Ömer Üründül, Neslihan Yavuzcan, Englin Verel, İsmail Baştuğ, Şükrü Birant, Kemal Belgin, Barış Ertül, Genco Baran, İlker Ateş, Osman Tanburacı, Bülent Yüksel, Levent Tüzemen, Cevat Şenkardeşler, Özgür Canbaş, Bilgin Gökberk, Halil Özer, Serhat Ulueren, Cem Papila, Murat Murathanoğlu, İsmet Badem, Oğuz Dizer, Mustafa Yener, Zülküf Özel, Kazım Kanat, Çağdaş Ergin

Radyo Spor
Radyo
Frekans:
Radyo
İstanbul: 107.2, Ankara:105.1, İzmir: 102.5
Tür:Spor
Adres:Hacıosman Bayırı No:65 Sarıyer-İstanbul
Telefon:212 363 0 463
E-Posta:[email protected]
radyo
» Yukarıdaki listeden dinlemek istediğiniz radyoyu seçiniz.
» Kesinti halinde radyoyu tekrar yükleyiniz.
» Sayfayı sık kullanılanlara eklemek için buraya tıklayınız.
Tıklayın
Siteyi Favori yapın.
radyo Yayını Duraklat | Kanal Ekleyin | Site yöneticisine ulaş radyo


radyo radyo
radyo radyo


Canlı Radyolar | Radyo Frekansları | Canlı TV | Canlı TV izle | Yerel Gazeteler | İletişim

Sitede yalnızca yasal radyo yayınlarına bağlantılar sağlanmakta olup, yayın içerikleri kanalların sorumluluğu altındadır.
Eklenmesini istediğiniz radyo yayınlarını, yayın adresleri ile birlikte yayin[@]canliradyo.gen.tr adresinle bildirebilirsiniz.

Copyright © Canliradyo.gen.trTM Her Hakkı Saklıdır.
Sarı Halil Sok. Tarife Bilişim Hizmetleri 24/8 34404 Şişli - İstanbul. (212)5885510.

otel emlak inşaat tekstil
fm canlı radyo